najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (1,0)
ilość ocen: 1
liczba odsłon: 3 446
link:
11 października w Pułtusku doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Na przejściu dla pieszych kierujący fiatem seicento 25-latek potrącił 18-letniego chłopaka. Pieszy zmarł, mimo reanimacji. Zobaczcie nagranie z tego zdarzenia.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w ubiegły piątek przed godz. 22.00. W Pułtusku na ul. Kościuszki, na prostym odcinku drogi, kierujący Fiatem Seicento potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych 18-letniego mężczyznę. Sprawca oddalił się z miejsca. Niestety, pomimo reanimacji młody mężczyzna zmarł.

Policja prowadziła intensywne poszukiwania, niezwłocznie też na portalach informacyjnych zamieszczona została informacja z prośbą o pomoc w ustaleniu sprawcy. Poszukiwano fiata seicento na rejestracjach WMA. Pisaliśmy o tym w naszym serwisie.

- Wiadomość przeczytał również sam poszukiwany, po czym kolejnego dnia zgłosił się na komendę. Mieszkaniec powiatu makowskiego powiedział policjantom, że to on potrącił człowieka na drodze. Nie potrafił wyjaśnić okoliczności i powodu, dla którego uciekł z miejsca zdarzenia. Sąd Rejonowy w Pułtusku przychylił się do wniosku Policji oraz Prokuratora i zadecydował, że 25 latek spędzi najbliższe dwa miesiące w areszcie - informuje podkom. Milena Kopczyńska z KPP w Pułtusku.

Jak widać na nagraniu z wypadku, które prezentujemy poniżej, kierowca fiata z dużą prędkością wjechał na przeście dla pieszych, po którym przechodził nastolatek. Nie miał on żadnych szans na uniknięcie zderzenia z autem.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 531
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 413
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2022 by "TV-ostroleka.pl