najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 8 373
link:
Za nami pierwszy z wakacyjnych Art Czwartków. W plenerze, na placu Bema wystąpił Artur Gotz, który przy akompaniamencie muzyków zaprezentował największe przeboje Kabaretu Starszych Panów. Była też niespodzianka dla fanów znających twórczość legendarnej grupy.

Podczas pierwszego tegorocznego koncertu w cieszącym się dużą popularnością wakacyjnym cyklu Art Czwartków wystąpił artysta znany głównie ze stołecznych oraz łódzkich scen. Arturowi Gotzowi towarzyszyli muzycy: Dawid Ludkiewicz ? instrumenty klawiszowe, Łukasz Jerzykowski ? gitara basowa, Kuba Mikulski ? perkusja.

Dzisiejszy koncert przyciągnął na plac Bema całkiem sporą publiczność z Ostrołęki i okolic spragnioną artystycznych występów po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Artyści postanowili to wynagrodzić w sposób szczególny i dla tych z widzów, którzy wykazali się doskonałą znajomością repertuaru Kabaretu Starszych Panów przygotowali nagrody niespodzianki.

Na program, który dziś usłyszeliśmy podczas Art Czwartku składały się wielkie szlagiery legendarnego zespołu: ?Addio pomidory?, ?Jeżeli kochać?,? Już kąpiesz się nie dla mnie?, ?Ballada z trupem?, ?Kapturek 62?, ?Dziewica Anastazja?, ?Rodzina?, ?Upiorny twist?, ?W czasie deszczu dzieci się nudzą?, ?Piosenka jest dobra na wszystko?.

Brak komentarzy do tego materiału.
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl