najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 1 922
link:
Moc atrakcji zapewnili dziś organizatorzy festynu rodzinnego na Osiedlu Łazek. Mnóstwo pozytywnych wrażeń zapewniły wybory małej miss i małego mistera. W jury zasiadła m.in. Miss Polski 2014 ? Ewa Mielnicka Cekała.

Festyn Osiedla Łazek odbył się w sobotę, 14 września na placu przy ulicy Padlewskiego. W programie przewidziano m.in. rekonstrukcję wypadku drogowego wraz z pokazem ratownictwa i udzielania pierwszej, konkursy z nagrodami, konkurencje sportowe i rekreacyjne. Najmłodsi mogli skorzystać z zabaw na dmuchanej zjeżdżalni czy spróbować swoich sił w lepieniu ozdób z gliny.

Dla wszystkich uczestników przewidziano pyszny poczęstunek, który zapewniło Bistro Do Syta.

Zabawy, konkurencje i konkursy w historycznym klimacie zapewniła Fundacja Brama Epok, której przedstawiciele w średniowiecznych strojach poprowadzili festyn.

Około godziny 16:00 uroczystego otwarcia festynu dokonali przedstawiciele organizatorów ? Natalia Kuskowska i Joanna Wilmanowicz. Uczestników imprezy powitali ze sceny także wiceprezydent miasta Maciej Kleczkowski, radny Jacek Łuba oraz Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka Cekała.

Jednym z ciekawszych punktów programu był konkurs na małą miss i małego mistera festynu. Kreacje i talenty uczestników oceniało jury, w skład którego weszli m.in. Ewa Mielnicka Cekała i jej mąż Łukasz Cekała.

Imprezę zakończy dyskoteka pod gwiazdami z muzyką serwowaną przez DJ-a.

Brak komentarzy do tego materiału.
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl