najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (0,0)
ilość ocen: 0
liczba odsłon: 1 966
link:
O godzinie 12:00 rozpoczął się Piknik Dworcowy na osiedlu Stacja. To jedna z największych w Ostrołęce imprez organizowanych przez samorządy osiedlowe. W programie wiele atrakcji, warto więc spędzić niedzielne popołudnie na wspólnej zabawie w rodzinnej atmosferze.

Piknik Dworcowy rozpoczął się oficjalnie o godzinie 12:30. Uroczystego otwarcia imprezy dokonali przedstawiciele komitetu organizacyjnego oraz władze miasta.
O godzinie 13:00 ruszył doroczny Bieg Kolejarza. Na starcie pojawiło się wielu amatorów aktywnego spędzania wolnego czasu. Biegacze mieli do pokonania dystans 3 kilometrów. Nieco krótszą trasę przewidziano dla najmłodszych uczestników. Najszybszych zawodników uhonorowano pucharami i nagrodami rzeczowymi.

Przez cały dzień na terenie placu dworcowego na uczestników pikniku czkać będą liczne atrakcje. Całość podzielono na tematyczne strefy, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Gwiazdą wieczoru, która z całą pewnością porwie wszystkich do wspólnej zabawy będzie Power Boy. Nie można przegapić tego koncertu. Zapraszamy na osiedle Stacja ? Piknik Dworcowy potrwa do późnych godzin wieczornych. Poniżej szczegółowy program imprezy.

Brak komentarzy do tego materiału.
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl