najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (5,0)
ilość ocen: 7
liczba odsłon: 8 836
link:
Od poniedziałku, 6 sierpnia, w Ostrołęce trwają warsztaty teatralne dla młodzieży. Prowadzi je Leszek Zduń, znany polski aktor. Wyniki warsztatów będzie można zobaczyć dziś wieczorem przed koncertem zorganizowanym w ramach kolejnego Art Czwartku.

Przez cztery dni kilkunastu młodych aktorów szkoliło się by zaprezentować mieszkańcom Ostrołęki spektakl "Teatrzyk Zielona Gęś Przedstawia" - na podstawie scenariusza Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Jak powiedział nam prowadzący, z ostrołęcką młodzieżą pracuje się bardzo dobrze i wierzy, że przedstawienie się uda i spodoba publiczności.

- W pierwszym dniu dyskutowaliśmy, rozmawialiśmy o tym jak ma to wszystko wyglądać - powiedział nam Leszek Zduń. - Wiele z osób, które biorą udział w warsztatach znam z wcześniejszych festiwali i oni są wspaniali, są świetnie przygotowani.

Również młodzież jest zachwycona warsztatami, chwalą prowadzącego zajęcia i cieszą się, że będą mogli zaprezentować się przed ostrołęczanami.

- Spektakl jest ciekawy, inny niż większość - mówiła nam uczestniczka warsztatów, Weronika Filipek. - Z panem Leszkiem pracuje się świetnie i wierzę, że dzięki temu wszystko pójdzie dobrze.

Wyniki warsztatów będzie można obejrzeć w czwartek, 9 sierpnia o godzinie 18:40 na placu Bema.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 531
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 413
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2022 by "TV-ostroleka.pl