najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (3,0)
ilość ocen: 2
liczba odsłon: 8 230
link:
Piątek 18 maja to drugi dzień trwającego w Ostrołęce festiwalu teatralnego InQbator Ruchu. Dla zainteresowanych organizatorzy przygotowali 5 spektakli oraz wernisaż wystawy.

O godzinie 10 i 11:15 w sali kameralnej Ostrołęckiego Centrum Kultury ze spektaklem „Brzydkie kaczątko” dla najmłodszych wystąpił Warszawski Teatr Tańca . Ponad 300 przedszkolaków z zaciekawieniem śledziło losy kaczątka, które stało się pięknym łabędziem.

O godzinie 17:30 festiwal na chwilę przeniósł się na scenę przy Kupcu gdzie teatr Fundacja Sztuka Ciała zaprezentował spektakl pod tytułem „Kobieta Kalendarz”. 6 pięknych aktorek i intrygująca muzyka sprawiły że tłum widzów gęstniał z każdą chwilą.

Piątkowy wieczór festiwalowy to także wernisaż wystawy „InQbator fotograficznie”, który odbył się w hallu Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Zaraz po wernisażu o godzinie 19 na scenie głównej w OCK wystąpił Warszawski Teatr Tańca z dwoma spektaklami „Kontrasty” oraz „Anioły”

Ostatni piątkowy spektakl odbył się na parkingu przy OCK. „Obrazki nieznanego malarza” w wykonaniu teatru Nikoli z Krakowa pomimo późnej pory przyciągnął całkiem spora widownię.

W sobotę, ostatniego dnia festiwalu zobaczymy 5 kolejnych spektakli. Pierwszy już o godzinie 15:00 na scenie przy Kupcu. Serdecznie zapraszamy do udziału w przedstawieniach.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 531
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 413
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2022 by "TV-ostroleka.pl