najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (3,0)
ilość ocen: 2
liczba odsłon: 7 939
link:
W maju przez trzy dni nasze miasto zostanie opanowane przez teatr ulicy. 19 maja rozpocznie się Festiwal Teatralny Inqbator ulicy vol. 2.

Jak sama nazwa wskazuje, jest to druga edycja Festiwalu w Ostrołęce. W ubiegłym roku nie dopisała pogoda i niektóre uliczne przestawienia musiały być przeniesione do sal OCK. W tym roku organizatorzy z optymizmem zapewniają, że pogodę już zamówili.

Przed tegorocznym Festiwalem odbędą się bezpłatne warsztaty teatralne dla młodzieży z Ostrołęki.

W dniach 14-15 maja Anna Karabela będzie uczyć podstaw przestani dialogu z widzem oraz pokaże możliwości działań poza tradycyjną przestrzenią teatralną.

Po ukończeniu warsztatów uczestnicy wystąpią w spektaklu "2 be continued" podczas Festiwalu.

Warsztaty są bezpłatne i otwarte dla wszystkich osób powyżej 16 roku życia. Zapisy na tel: 297642171. Liczba miejsc ograniczona.

Podczas Festiwalu będziemy mieli okazję zobaczyć niesamowite spektakle m.in „Hamleta” Williama Shakespeare’a - niecodzienną inscenizację z użyciem marionetek podwodnych i lalek bunraku oraz spektakl ''Wiśniowy sad'' w wykonaniu artystów teatru Voskresiennia. Łącznie podczas festiwalu wystąpi 7 teatrów. Podobnie ja w roku poprzednim spektakle odbędą się m.in. na scenie przy Kupcy oraz na parkingu przy Handlowcach.

Organizatorzy nie zdradzają jeszcze wszystkich atrakcji, by pozostawić rąbek tajemnicy i efekt zaskoczenia dla publiczności.

We wtorek w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie "robocze" Magdaleny Chabros, koordynatora projektu oraz Jacka Zielińskiego od promocji  z m.in. przedstawicielami OCK, klubu Oczko oraz mediami.
Podczas spotkania ustalano promocję Festiwalu.

źródło: eOstrołęka.pl

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 339
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 193
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl