najpopularniejsze ostatnio dodane najwyżej oceniane
oceń: (5,0)
ilość ocen: 1
liczba odsłon: 7 226
link:
W czwartek w Galerii Ostrołęka odbyła się promocja albumu fotograficznego "Okolice Ostrołęki w fotografii" Wojciecha Jarząbka.

Publikacja jest efektem trzyletniej pracy fotografa.

- Album powstał z przypadku. Kilka lat temu fotografującą podczas swoich wycieczek rowerowych i spacerów udało mi się uchwycić piękno naszych okolic - wyjaśnia Jarząbek. - Zrodził się pomysł, by zorganizować wystawę plenerową w stodole w Leśnej Górze u Wojciecha Dorobińskiego. Sukces tego wernisażu nakłonił mnie by kontynuować projekt. W następnym roku zorganizowaliśmy wystawę pod tytułem "Elementy krajobrazu". Pokazałem okolice w sposób oryginalny pozostając w tematyce krajobrazu czyli kraju w obrazie. Po tych dwóch wystawach w Towarzystwie Przyjaciół Ostrołęki zrodził się pomysł wydania albumu. Przy pomocy przyjaciół dokonaliśmy wyboru zdjęci i dzisiaj trzymam owoc swojej pracy. Powstanie albumu nie byłoby możliwe bez pomocy wielu ludzi - dodaje fotograf.

Album jest podzielony tematycznie na cztery pory roku. Możemy w nim podziwiać piękno naszych okolic, widziane oczami Wojciecha Jarząbka.

Brak komentarzy do tego materiału.
Dodano: 01.08.2021
Liczba odsłon: 339
Dodano: 31.07.2021
Liczba odsłon: 193
TV-ostroleka.pl
E-mail:
Reklama  |   Nasze logo  |   Kontakt
Realizacja: CYBERMEDIA
Copyright 2009 - 2021 by "TV-ostroleka.pl